Červenec 2008

Moje ruka-story

24. července 2008 v 19:04 | Hynek |  +VeryCruel+
Lole mě požádala, abych tento článek psal za ní, protože jednou rukou by to trvalo děsně dlouho. Ale rozhodně to neberte tak, že já jsem autor, i když tam jsem tak podepsanej.. Prostě jenom píšu co mi ona diktuje.
Už jsem doma.....konečně! Asi budete chtít vědět, jak se to všechno ohledně mé ruky semlelo. Prostě jsem odjela na brigádu sbírat maliny ... to nezní zrovna jako nebezpečná brigáda, že? Plat nic moc a malin taky mnoho nebylo. A tak ... a dál to zatím říct nemůžu. Vyčkeje času jako husa klasu!
Nejdřív musím na policii dát nějakou oficiální výpověď či co, takže sem pro jistotu zatím nic nebudu psát! Spíš vám napíšu něco o tom, jak jsem se strašně změnila. Vím, že o zní trochu ... jako planá fráze, nicméně je to pravda. Vlastně jsem měla strašné štěstí v neštěstí. Možná jste o mě četli v novinách (c e l e b r i t a !!!) že jsem málem přišla o život (oj!) a i když se to psalo v Blesku, nebylo to až tak lživé. Stačily dvě vteřiny a asi bych tu dneska s Hynkem neseděla. A v nemocnici mi včera řekli: "Měla jíst štěstí, že se vám rozdrtili jenom dvě tepny... Když vás dovezli, všichni jsme si mysleli, že máte všechny hlavní cévy rozdrcené. A v takovém případě bychom vám ruku museli amputovat."
Předevčírem jsem byla na vyšetení EMG a všichni říkali, že to nebude bolet. Ovšem já jsem se cítila hůř než při porodu (a to jsem ještě nikdy nerodila!). Tam mi zjistili, že mám poškozené tři hlavní nervy. Dva z toho se nejspíš vyléčí samy a o tom posledím raději nikdo nechce ani diskutovat. Možná budu kvůli něho muset ještě na nějakou "neuro-chirurgicko-plastickou" operaci.
A když si všechny tyhle věci před spaním necháte prolítávát hlavou, tak jako to dělám každý večer já, skončili byste na Diazepamu s ubrečenýma očima......tak jako já!
A potom máte pocit, že jste se fak změnili. Změníte všechny priority - z očních stínů na možnou hybnost prstů a vůbec.
Navíc beru prášků víc než můj děda a díky jednomu zákeřnému z nich nesmím jíst tolk věcí. Mám pocit, že bych raději měla držet hladovku, abych se nepřiotrávila. Ty prášky hrozně ředí krev a tak stačí malá zkurvená záděrka a na podlaze je krve jak při zabíjačce.
Ode dneška za týden jdu ještě do nemocnice, ale pevně doufám, že už to nebude tak zlé.
A tak jsem se chtěla jen ozvat, abyste věděli, že žiju. Na tu hrůzu to všechno dopadlo relativně dobře.
CruellaLole&Dorablée!

Co je s Lole?

7. července 2008 v 20:16 | Hynek |  +Blog+
Lole mě pověřila důležitým úkolem - napsat na její blog.
Teď vám nejspíš pár dní [týdnů?] nenapíše, protože si vážně zranila ruku. Teď leží dle jejích slov na děsném oddělení v Ostravě [jestli an JIP nebo ARO jsem se od ní nedozvěděl, i když jsem se jí na to vysloveně ptal!!! ^^] a léčí se.
A cože se jí to vlastně stalo?
Lole si šla na brigádu přividělat. Sbírala kdejakou malinu, rybíz a co já vím jaký všechny píčoviny. A pak nějak špatně strčila ručku do lisu ... a stáhlo jí to tam až po rameno. Mohli jste to číst i na tn.cz nebo novinky.cz. Hasiči jí prostili čtyři hodiny a kvůli bouřce pro ní ani nemohla přiletět helikoptéra...
Tak společně doufejme, že brzy bude všemi deseti psát další článek na blog!
hynekDORABLEE