Květen 2008

Jsem přesně ten Kulturní typ...

30. května 2008 v 16:11 | Cruella Lole
.....jaky si představujete právě teď!
Dnes jdu do divadla na operu "Suor Angelika a Gianni Schichi"! Těším se, protože co jsem slyšela tak je to perfektní! Aby ne, když na tom dělalo tolik mých známých! Jsou to vlastně dvě opery. Jedna komická a druhá dramaticka takže si každý "kulturák" příjde na své...(hele nepříjde vám super "opera 2v1?!?" To strašně ušetříte!) Do divadla vlastně nelezu jen z kulturních důvodů......jsem totiž přesně ten typ....
.....lehce exhibicionistický!
Vlastně se strašně ráda ukazuju v téhle společnosti v těchhle šatech! I když pravda, ještěže jsem si je zkoušela už včera - dneska bych se rozčilovala že se zase srazily (nedělejte si iluze! Prostě jsem přibrala!) no stejně jsou lehce nakřivo - což mě dokáže dožrat! Taky mám pěkně vyfoukané vlasy - moje sousedka je kadeřnice takže......miluju takový život! Ale ani tohle není zdaleka vše, jsem totiž přesně ten typ......
.......Kterému se líbí o něco málo starší umělci!
A kde jinde je seženete, než v divadle! Někteří jsou fakt...uplně ňam! Ale ty já už dávno znám a tak se jdu kouknout, jestli mi nějaká rybička neproplula minule sítí a taky obhlídnout ty starší objevy!
Co víc ke mě dodat, asi jen to, že doma by ste mě určitě mít nechtěli! Dneska jsem se totiž (nakonec) nedostala na školu (byly tam nějký zmatky, jsem 1. pod čarou) a matka mi kázala:

M: "Jako......cože?!?"
L: "Mami, mám dobrý ty vlasy?"
M: "Jako co teď budeš dělat?"
L: ".......hmm....asi si půjdu ještě přelaxnout ty vlasy!"
M: "Mluvím s tebou o tvé budoucnosti Lucie, o tvém studiu!"
L: "Budoucnost záleží na tom, jak budu vypadat dnes, Matko..."
M: "Ty máš v hlavě snad o jedno kolečko míň!!!"
L: "....hmm.....hej to je pořád blbý asi to ještě navoskuju!"
M: "NE! Ty máš totiž v hlavě jenom JEDNO kolečko!!!!!"
L: "Hm.....jo, to už je lepší..."
No takže já mám jenom jedno kolečko.......a u nás doma to prostě takhle už chodí...=) Mějte se

Podléhám módním výstřelkům....

26. května 2008 v 12:18 | Cruella Lole |  +Me-e-e+
Jsem děsný člověk, jsem totiž z rodu těch, kteří věří, že pro krásu se musí trpět a vnější zjev je opravdu opravdu důležity....na tom ještě nebylo nic špatného! ALE! Dřív jsem si celkem zakládala na tom, že když se mi nějaký nový modní "trend" nelíbí, prostě se na něj vyseru a NIKDY NIKDY ho nebudu nosit. JENŽE! Začalo to tehdy když startoval "boom cigaretových kalhot" takové ty co jsou stáhnuté pěkně u kotníčku a obepínají jak stehna, tak i lýtka....HRŮZA, pomyslela jsem si když jsem je prvně viděla! Přísahala jsem bohu že si je nikdy na nohy nenatáhnu! Ale co čert nechtěl! Jednoho dne jsem přišla do H&M (což je jeden z mých nej) a vyzkoušela jsem tu strašlivost....zjistila jsem, že mi krásně vytvarovaly zadek, prodloužily nohy a daly mému vršku (jakožto triku) nečekaný šmrnc! Musela jsem je mít a zamilovala jsem se do nich! Jsem strašná, vždyť jsem přísahala! Nebo PODPATKY! Dnes neumím (ale jako vážně) chodit na něčem jiném, prostě mě z toho bolí noha protože už si na to zvykla. Nebo že nikdy nepudu na solárko, nekoupím si takovou čelenku, NIKDY neobarvím takhle vlasy,atd atd etc.......

Panebože co mám dělat? Vždyť to je......tak odporné! Nikdy jsem nechtěla být taková, nesvéhlavá......nikdy jsem se nechtěla nechat zviklat k něčem co se mi nelíbílo!!! Hrůza! Dalo by se mi říkat "V.C.P." - Very - commercial - people = velmi komerční člověk!!! POMOC!
Mimochodem, víte, že vedle mě sedící Kenyh se rozhodl přestat kouřit?!? Nám už oběma hrabe!

Sex je "zákázaný!"

19. května 2008 v 20:24 | Cruella Lole |  +DayDiary+
Nebudete mi věřit ale nejtěžší pro mě na blogu je vymyslet k článku nadpis, zváště v případě že nevím o čem bude - a překvapení - takové jsou všechny!
Posledních pár dnů je.......nedokážu to prostě napsat jako všichni ostatní.....na jednu stranu jsem přožila jeden z těch nejlepších víkendů, ale na druhou stranu......mi to prostě nestačí.....asi by to chtělo něco.....něco úžasnýcho, uvolňujícího, nabíjejícího - dokonalého........momentálně mě napadá nejspíš asi jenom jedna věc která je taková - SEX! Já vím že jsem ještě příliš malá holčička, ale......prostě ALE!!! Nechápu proč se o tom mluví s přízvukem veliké intimnosti (až na jednu maminku - úžasnou!) je to stejné jako Jahody, třeba! Jahody všichni miluji a když je jedí tak dělají takové to mhmmm, ˇach, ňaaam! Ale narozdíl od sexu o nich dokáže mluvit každý. Řekněte mi proč je sex "zakázané" téma! NEPOCHOPIM!