Leden 2008

I'm going to visit Israel

30. ledna 2008 v 18:44 | Cruella Lole |  +DayDiary+
Zdravím všechny......a 2x tolik ty, kteří o sobě ví, že jejich předci jsou židi.....
Zítra totiž odjíždím do Vídně...proč? Abych pozítří z Vídeňského letiště odletěla do Izraelského Tel Avivu - letiště Ben Guiron (pochybuju že kohokoli z vás tyhle podrobné informace zajímají) Letenku jsem dostala na x-mass takže to není překvapení posledních okamžiků. Přípravy v posledních dnech byly celkem hektické a byly zakončeny včerejším odevzdáním a označkováním zavazadel....teprve asi hodinu před tím jsem si konečně koupila příruční tašku! Na poslední chvíli už to bylo opravdu dost stresové...ale já stres ráda ;+)
Těšíte se na vysvědčení? Ja jo! Protože nedostanu žádnou trojku a naši o tom neví! Měsíc jsem je balamutila historkou o nepřístupném chemikovi, který se rozhodl mi prostě udílet trojky (měla jsem ji totiž minule) a i když se jim to fakt nezdálo (ví že je to celkem solidní chlápek) tak mi to sežrali i s navijákem a už měsíc mi za to nadávají....jenže pak mi milý pan Chemikář oznámil že mi dal dvoju a já si užívala to, jak mě ponižují a už zítra se budou plácat do hlavy jak chytrou to mají dcerunku!
To jsem ale trošku sjela z hlavní cesty....ještě jsem chtěla dodat, že si konečně, aspoň tedy na chvilku, prohlídnu svůj sen: Tel Aviv! Hned ten den totiž odjíždíme do městečka Akko (jaktěživ jsem o něm neslyšela a tak bych dala nevim co za další den v Tel Avivu) Mnozí totiž Tel Aviv-Jaffa označují jako New York Blízkého východu! On totiž, podobně jako Samara: "Nikdy nejde spát!"
Taky se těším na kámošku, se kterou sice strávím jen jeden večer, ale neviděla jsem ji 2 roky tak jsem šťastná za každou minutku.....
Možná pošlu pohled ;+)
Mějte se tu krásně a Moravskoslezský kraji, užíj si jarní prázky!
Cruella

Z mé matky se stává sobec!

28. ledna 2008 v 17:08 | Cruella Lole |  +VeryCruel+
Máti, máti, máti..........
Z té mojí se snad doopravdy stává sobec.......
Mami proč po nás křičíš vždy když jsme šťastní? Mužeš být s námi.
Mami proč nám v poslední době lžeš? My bychom pravdu pochopili.
Mami proč chceš trestat někoho skrz jeho děti? Mají tě rády.
Mami proč jsi posedlá jen tím co ses naučila v práci? My tě máme rádi i za to co jsi nevystudovala.
Matko proč mám pocit, že nechceš abych byla samostatná? Já bych si i uklidila.
Mami proč se mi zdá, že když nebudu mít vzdělání, nebudeš mě mít ráda? Já tebe budu.
Maminko proč jsi teď taková...?

..........
Tati? Jaktože jsi jiný?

Barbie porn design

18. ledna 2008 v 18:41 | Cruella Lole |  +Blog+
Zajisté jste si všimli že tu máme nový design.........včera jsem vám psala článeček o solárku ale já kráva to ani nezkopčila ani neuložila a je článek došel tak akorát do věčných lovišť!
Jinak jak se vám líbí?
Vicy děkuju za první pochvalný komentík ;)

Dám si pokoj! Už ode dneška!

14. ledna 2008 v 18:19 | Cruella Lole |  +Me-e-e+
Tenhle článek není třeba číst. Vlastně se v něm nic moc nedozvíte, přes to že není o ničem. Bude to
něco jako moje předsevzetí, který si dávám až teď, protože těch 14 dní jsem se vzpamatovávala z toho silvestra na kerým jsem se tak zkarovala, že nebylo možné si nějaké předsevzetí dát........(dělám si řiť)
Aaaaaa heslem se stává:

Dám si pokoj!

Dám mu pokoj!

Vyseru se na něj!

Zapomenu.............alespoň do těch 16 let!

Je jich víc ale potřebuju je šecky! Prostě bych měla přestat hrát tuhle zkurvenou hru.....zajdu ještě do toho divadla (bo jsem to slíbila a mám skoro lístky) ale pak finito! Finito! Finíííííííííííííto!
Tak.............to SLIBUJU teď tady vám!

Lole

FILM: Krvavý diamant

13. ledna 2008 v 20:59 | Cruella Lole |  +MyCritique+
Ve zkratce: Film, který by mohl vypadat nudně i přes to, že v hlavní roli je známý Di Caprio, je ve skutečnosti téměř perfektni! A víte čím to? Leo si prostě vybírá. A vybírá dobře!
Tenhle film byl pro mě vlastně něco jako archivní víno. Doma jsem ho měla přez rok a asi 6 měsíců dokonce v počítači....myslela jsem že je to jeden z těch akčních filmů, kde hlavní roli získala kulka ze samopalu...fakt je, že jich tady lítá dost....
Když jsem se odhodlala si v jedné nudné chvíli film konečně pustit, zjistila jsem že jsem měla doma pravý filmový poklad! Krásný Leo nám za těch 11 (nebo kolik) let vyzrál z hošíka do krásného chlapíka (myslím od dob natočení Titanicu) Film se zabývá problematikou sběru diamantů v Sierra Leone a okolí. Lidé museli pracovat pod dohledem nelidských drábů a jejich samopalů.....navíc jako otroci. V oblastí zároveň probíhá něco jako občasnká válka takže všude kam se podíváte je krev a násilí....Paradoxní je, že když film začíná, Leonardo je záporná postava! A to až přibližně do poloviny filmu. Příběh začíná, když R.U.F rozdělí jednu africkou rodinu, jejíž otec musí sbírat diamanty aniž by věděl co se stalo s jeho ženou a dětmi.....jednoho dne ale objeví diamant velikosti, která ještě nikdy nebyla zaznamenána. Jenže je velmi velmi velmi malá pravděpodobnost že zvládne kámen ukrýt před zraky R.U.F. Otazkou je jestli je vůbec možné v tomto případě přežít......

DOPORUČUJU!

Who's it?

12. ledna 2008 v 12:10 | Cruella Lole |  +VeryCruel+
Na netu jsem náhodou narazila na úžasnou fotku "jedné celebrity"........
Vašim úkolem je uhodnout kdo to je....není to žádná bleskovka, předem upozorňuju že za to stěží ode mě něco dostanete......a taky, kdo dneska stojí o pitomej diplom?!?
Až to někdo uhodne.....napíšu o tom "co zase proved" článek!

Nicole & Kate aneb která zrzka je hezčí?

2. ledna 2008 v 20:14 | Cruella Lole |  +MyCritique+
Nedávno jsem přemýšlela nad tím, jestli bych raději vypadala jako Kate Winslet nebo Nicole Kidman....podle mého, jsou spolu s Drew Barymore 3 nejkrásnější zrzavé stars.....dneska má každá z nich, každý týden jinou barvu ale podle mě je obě známe spíš jako zrzky....(haha....obrázky co mám tady obsahují spíše blonďaté krásky)
Rozhodla jsem se že vypadat jako Kate by mi bylo milejší.....ovšem po pár minutách jsem došla názoru že Nicole je mnohem mnohem sofistikovanější.....
Která z nich je podle vás hezčí? Mě příjde Kate mnohem mladší ale už má narozdíl od Nicole myslim dokonce 3 děti...
Kate Winslet:
kate_winslet_gallery_12.jpg Kate Winslet picture by lotrfan185
Nicole Kidman:
Nicole-Kidman2.jpg Nicole Kidman image by LA6_02