Prosinec 2007

Hvězdy a Hvězdičky 2

28. prosince 2007 v 15:19 | Cruella Lole |  +Hvězdy a Hvězdičky+
Hvězdy a Hvězdičky 2
Je další den ráno…noc jsme přečkaly v úkrytu Veroniciiného pokoje. Respektive v její posteli. Naštěstí jsou prázdniny…..tedy jak pro koho a jak v čem. Škola je bohudík zavřená….
"Veronico? Co máš v plánu?" zeptala jsem se Veri když jsme všechny vstaly.
"Jestli někam chceš tak já tady se Star budu.." řekla obětavě
"Ne to nemusíš. Já jsem jen….nechtěla bys do města? Mohly bychom třeba všechny tři." Řeknu
"Chci vidět Pamelu…jak nám Star nechá….teda jestli není na mol!" dodá Veronica
"Tak vyhoď tuhle plínu a podej mi novou prosimtě." Požádám ji a na to mi v ruce přistane nová plínka.
O hodinu později jsme všechny připravené odjet….Pamela ještě spí….ačkoli bych mohla s holkama odejít bez jejího vědění, je fér oznámit jí, že beru její dceru do města…
"Pamy…?" budím ji opatrně…ale ani se nehne
"Pamelo?" zkouším to znovu….zdá se mi že se pomalu probírá a se zalepenýma očima se posadí na posteli
"Jdi do prdele! Spala jsem!" zaječí a bechne sebou znovu do peřin
Uznávám že tohle nemělo cenu tak beru Star, volám na Veronicu a odcházíme z domu. Star připnu do sedačky v mém autě (pokud je vám to podezřelé, v Americe se řídí už od patnácti!) a vyjíždíme…
"Tak kam?" usmívám se na Veronicu, je krásný letní den a přesto že vím, jak to bude doma vypadat až se vrátíme, mám z něj moc dobrý pocit.
"Kolik máme peněz?" zeptá se chytře
"Asi 20 dolarů……takže…..do banky za tátou!" zavelím a na příští křižovatce odbočuji do leva, tedy směrem k bance.
"Tak a jsme tady" oznamuji osazenstvu svého auta když zastavuji na parkovišti Central Banky.
Odepnu Star a když za ní i sebou zavřu dveře, Veronica pohotově zamyká auto. O chvíli později vcházíme do tátovy kanceláře…..
"Holky moje! Máte štěstí, za pár minut mám důležité jednání!" vítá nás otec
"Včera jsem vás nestihl, jak jste se měly? Jaký jste měly den?" ptá se
"Tomu bys neuvěřil…" prohodím provokativně a otec ví na co poukazuju
"Nerino! Nech toho….Pamela si nezaslouží abychom o ní mluvili za jejími zády….a ještě k tomu takhle!" okřikne mě
"ok….nebudeme tě dlouho zdržovat, chtěly jsme jet do města ale už mi došly peníze." Řeknu přímo
"Zase?" podiví se táta a s nechápavým výrazem se odebírá ke své peněžence…
On na tom nikdy nebyl špatně, vlastně nikdo z nás. A to bylo naše jedinné štěstí….jinak by Pamela všechno propila a my bychom umřeli hladem.
Se slovy že nás musí opustit nám otec podává stodolarovku…..
"Mějte se hezky a něco pěkného si kupte!" poplácá Veronicu po rameni a odchází do jakési jednací síně, ve které jsem byla jednou v životě a už se nikdy nebudu pokoušet tam dostat…ale dost o tomhle.
O hodinu později se nacházíme u vchodu Buy-out parku, kterému se říká (a hlavně my mu tak říkáme) Joy centre…..nepatří mezi největší nákupní střediska Ameriky ale také ne mezi ty malé….je milé a my ho máme nejraději! Kočárek jsem nechala v kufru, chci aby Star co nejvíce chodila po svých a až ji budou bolet nožky tak ji asi potáhnu….
Koupila jsem si jedovatě zelené triko z Redshopu. Je takové…..krajkové, na ramínkách a pod prsama má uvázanou mašli ze stužky….
Veronica na tohle nějak extremně není, zatím si nevybrala nic…..kdežto když jsem kolem holičství u Jamesona vypadá, že by tam ráda…
"ooou copak Veri? Ty bys ráda nový účes?" rýpnu si
"Ha ha! Dobře víš že na vlasy mi nesáhne nikdo! NIKDO!" odvětí mi
Už od malička si vlasy nestříhá ani nebarví. Má svoje krásné dlouhé rovné hnědo-černé vlasy které jí kdekdo závidí…
Nakonec jsme stejně zapadli u Limonádového Joea………s Veronicou jsme se shodly na tom, že majitel je pitomec a název téhle kavárny nebo co to vůbec je, je pěkně trapný…..zato tam obsluhuje můj přítel…..tedy jestli se tomu tak dá říct….máme velmi velmi volný vztah….
"Ale ale! To jsou k nám hosti…." ……čekala jsem něco takového
"Mlč Jamesi ať nikdo nezpozoruje že k tobě patříme!" okřikne ho s lehce arogantním úsměvem Veronica
"Jistě jistě slečno….račte si přát?" ptá se ji s legračním výrazem
"Vodku s limetou a rybízovým krémem!" poručila Veronica
"Pro mě jen jednoho Jamese prosím!" usměju se a dostanu pusinku
"Hned přinesu!" zavelí a odtančí od nás
Po pár minutách se vrací s temně rudou tekutinou, vodou a rozmačkaným rybízem…..
"Tady je ta vodka slečno.." podává Veronice vodu s limetou a přikládá nevzhledně vypadající rozdrcenou směs fialového ovoce…
Mě podává koktejl, který má pokaždé jinou barvu ale vždy mu říkám James….

Under the christmas tree....

25. prosince 2007 v 16:40 | Cruella Lole |  +DayDiary+
Hooo...hooo.hooooo
Ne ja fakt nejsem Santa a ani se nebojím že by si to někdo z vás snad mohl myslet...jen jsem vám přišla sdělit, co jsem měla pod stromečkem.............protože jsem dostala jeden véééliký a veledůležitý dar, tak toho zbytku už není nějak.....ehm jak bych to řekla......"nasněženo"....
  • Letenka do Izraele
  • Brýle (od Mexx fakt krásný)
  • čepice
  • šálu
  • Svícny a svíčky
  • knihu: Muži jsou jako ryby
  • hrnky, talíře a misky s vlčími máky
  • atd,atd,atd...
    No a ňáký prachy od babičky
Co vy?

Hvězdy a Hvězdičky 1

24. prosince 2007 v 12:18 | Cruella Lole |  +Hvězdy a Hvězdičky+
Hvězdy a Hvězdičky 1
Potichu jsem vklouzla do bytu a první co slyším je tříštící se sklenice…nebo láhev…poté následuje šílený dětský křik. Měla jsem v plánu neslyšně vejít do bytu ale když slyším tohle, zase mě zabolí u srdce a jsem rozhodnuta jít zachraňovat nevinné dětské životy..ještě než se rozběhnu do místnosti, ze které se tyhle zvuky linou, uslyším další křik. Tentokrát je to ale křik velmi opilé ženy….od obýváku mě dělí už jen pár kroku a pár skoků.
"Star! Broučku pojď ke mně…necháme maminku…ano?" zavolám a ze studené podlahy zvedám svoji malou sestřičku. Natáhne ke mně ruce a křečovitě se mě chytne. Když ji odnáším pryč, vidím jak Pamela rozbíjí další sklenici…..
Ale teď popořádku….
Jmenuji se Nerina Taleski a letos mi bylo 17…to, čeho jste právě byli svědky, se tu provádí denně…..a provádí to moje macecha Pamela…nevím jestli to byl záměr její matky ale jméno které ji dala se na ni opravdu hodí…snad jsou to ta ohromná prsa anebo blonďaté vlasy ale něco má se slečnou Anderson společného…je to Alkoholička a mého otce si vzala před čtyřmi lety. Ten se ani nevzpamatoval a bude tomu rok a půl co mu dala dceru. Star. Ze začátku mi to jménu přišlo dost….nevhodné ale Star je vlastně taková malá hvězdička tak proč ne….
Takže Já jsem Nerina, mám sestřičku Star, macechu Pam,………..ale dvěma sestrami to nekončí…jedna mi vypadla….
Veronica. Je jí 11…a je to moc chytrá holka. Umřela jí maminka, tedy moje bývalá macecha…a smůla pro mě, tuhle jsem měla ráda…..
Tři sestry, tři matky….Staryina matka je tedy alkoholička, Veroniciina maminka umřela a tu moji, potkal taky nepěkný osud….už 13 let sedí ve vězení a nestane li se zázrak, bude tam sedět ještě pěkně dlouho….
Můj (a vlastně nás všech) otec je jeden z hlavních bankovních úředníků v našem městě a domů se vrací velmi pozdě večer….on mockrát Pam opilou neviděl a tak nemá důvod s jejím občasným chováním něco dělat…a co si budem povídat, i kdyby věděl že pije TAKHLE moc, tak mu za to ty prsa stojí.
….střepy jsou všude po podlaze a já jen doufám že si o ně bosá Pam rozřeže obě nohy……ale ona (nebo já) to do večera zase uklidíme…
Mířím k Veronice do pokoje. Pamela je v tomhle stavu schopna i zabít takže se snažím být vždycky s oběma holkama pohromadě…
Otevřu dveře jejího pokoje a vidím že se v koutě krčí něco co je jí podobné….dlouhé tmavé vlásky jí zakrývají veliké oči…a nejen je….taky ty slzy co z nich padají..
"Veru!" křiknu, položím Star a zavřu za námi dveře… "Copak je?"
Snažím se jí zvednout a přitulit se ale těch 30 kilo už je na mě docela dost…konečně si všechny vylezeme na její postel a Star si hraje s koníčkem, kterého před ní Veronica schovala pod polštář…byl její oblíbený a měla strach aby mu Star nevytrhala ty růžové vlákna ze zadku, co měly nejspíš představovat koňský ocas…
"Pamela….pamela…" fňukala Veronica a chtěla doříct větu ale já jsem ji zarazila.
"PAMELA? Zase Pamela? Ta kráva nám zničí život…!" zaječela jsem a Veronica dodá:
"No kdoví jestli nám ho jednou celý nevezme…protože dneska se jí málem povedlo uzmout ten můj!"
"Co ti udělala?" zeptám se konejšivě a přitulím se k ní ještě víc…
"Slyšela jsem jak Star pláče tak jsem ji chtěla vzít a odnést od ní pryč…ale ona začla ječet a hodila po mě flašku s vodkou…no, kdyby ji vypila asi by to tu vypadalo ještě hůř takže dobře že ji po mě hodila…..no a když jsem vzala Star, přiřítila se a vytrhla mi ji z rukou….no a pak…pak do mě strčila a já….já jsem uklouzla a ona začla hrozně křičet a….tak……utekla jsem Neri…nechala jsem tam Star samotnou, je mi to líto!" dopověděla
"Veru….to nevadí, vždyť si udělala cos mohla…a Star to přežila a myslim že ti to taky odpustí." Řekla jsem jí a lípla ji na čelo pusu….sama jsem se z toho ale cítila mnohem hůř než ona…

Wooo-hoo co se to chystá?

24. prosince 2007 v 12:14 | Cruella Lole |  +Blog+
Chystá se nová funfiction! Jááá vííím sem s tím už trapná ale když mě zrovna napadl takový srdceryvný příbeh! Takže...pochybuju že to kdokoli z vás bude číst ale šoupnu to sen asi tak za.....3 minuty ;+)

Paaaa

All i want for x-mass is you!

23. prosince 2007 v 21:17 | Cruella Lole |  +Blog+
Opět jsem tady přátelé....a opět jsou tady pro někoho ty depresivní časy....Vánoce.....
Z čím dál více stran slýchávám že někdo nemá rád vánoce....ujistím vás, že přesto, že neprožívám poněkud nejveselejší období mého života, mám Vánoce ráda.
Znáte tu písničku jejíž název nese i titulek tohoto článku? Já ji mám moc ráda a s chutí bych jí zazpívala několika lidem.......mezi ně patří i ten onen se kterým jsem ji poslouchala letos poprvé a chytla tehdy tu pravou atmosferu Vánoc...mám ji asi ve čtyřech verzích nazpívanou čtyřmi různými interprety...

Zajisté jste si všimli že jsem pro vás připravila nový design...vlastně se až na ty barvy podobá tomu minulému....

Ještě jsem se chtěla zeptat jestli máte někdo nějakou "Cruel-comic story" z vánoc. Já jsem si těď vzpomněla na (tehdy) dvouletou segru kámošky která snědla baňku! Normálně ji rozkousala a chudince se ty střepy zapíchaly do pusinky...naštěstí to přežila ;+)

Ville Valo about his love Margarita

10. prosince 2007 v 14:51 | Cruella Lole |  +VeryCruel+
Pro pobavení příznivců i nepříznivců tohoto "the sexiest man on the earth"


Nějak na to kašlu co?

8. prosince 2007 v 17:41 | Cruella Lole |  +Blog+
Zanedbávám vás co?!? Nemám omluvu ale byla jsem teď od středy nemocná, bylo mi špatně a nakomp jsem nechodila...a i kdybych chodila....nešel mi net.....přesto se nesnažím omluvit....
Nevím jestli mi to odpustíte....ale upřímně.....mám vás ráda ale je mi to u prdele =D =D =D
Mějte se krásně
Lole