FILM: Poslední polibek

6. listopadu 2007 v 14:16 | Cruella Lole |  +MyCritique+
Tak a je tu další z mých kritik (které nečtete =D)
Tentokrát je o filmu Poslední polibek.
Pokud nechcete abych vám prozradila děj, čtěte jen tohleto a "tamto" dole už ne.

Ve zkratce: Tenhle film si určitě nezaslouží to, co si představíme pod pojmem kritika....zaslouží si, podle mého, obdiv. Někdo natočil film tak jak ho napsal život. Ten někdo, ho ale natočil tak, aby byl 100x lepší než průměrný film tohoto typu. Jde o jednoduchý příbeh, který se stává v dnešní době čím dál častěji, a to, že je tak realistický (až na typicky Americký happy-end) ho udělalo bezmála perfektním, ale hlavně smutným, tak jako jsou tyhle příběhy v opravdovém životě.
Poslední polibek

Popíšu vám typický příběh tisíce lidí na téhle zemi.
Máme pana X. A tenhle pan X chodí už ňákej ten pátek s paní Y. (přesněji, nějakej ten pátek jsou 3 roky) A tahle paní Y je s ním hrozně šťastná a chce si ho vzít. Pan X je s paní Y taky hrozně šťastný ale pokud by bylo na něm, svatby by nejraději zrušil. Proč? Otázka milionu žen jako je paní Y na celém světe. Protože, jak je známo, pánové jsou až do smrti děti, nebo mají alespoň infantilní myšlenky. A tenhle pan X jednoho dne zjistí že s paní Y čekají miminko! A co je divné? Že je z toho happy ale něčeho se bojí. Možná ani sám neví ale my víme, že je to život bez překvapení. Bojí se toho, že si paní Y nakonec bude muset vzít a že svatba už je teda něco, tak s ní bude až do smrti....A začíná přemýšlet jestli tohle vůbec chce...A jednoho slunečného dne, nám do příběhu přichází další postava s názvem slečna Z. Krásná, asi o 10 let mladší než náš (skoro) spokojený pár. A to moc touží po opravdovém vztahu s někým kdo pobral trochu rozumu. (jsem její fanynka, ač je to sad) A tak, aniž by věděla co je X zač, svede ho a ani se nenaděje, už jsou spolu v posteli...tehdy teprve si X uvědomí jak svou Y miluje. Proto jde za ní a ke všemu se přizná načež ta vezme kuchyňský nůž a se slovy "bež za tou kurvou" ho vyžene z domu. Slečna Z která netuší že někdo tady čeká miminko nebo že někoho miluje. Ona prostě chuděrka malá Z za nic nemůže! A když jí to ten debil X vysype tak poslušně (sic zhrzená a smutná) odejde. A blbeček jde k Y která je taky zhrzená a smutná a už ho nikdy nechce vidět....A jak to dopadlo? V normálním světě je to samozřejmě individuální ale v tomhle to končí.......no na to se mrkněte! ;) Jen vám řeknu že X je Michael (zach braff), Y je Jenna (Jacinda Barrett) a slečna Z je Kim (ta slavná RACHEL BILSON!)
Prvotřídní kritiku (tu opravdickou) si přečtěte here.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kenyh kenyh | Web | 6. listopadu 2007 v 15:05 | Reagovat

fakt skvělá kritika :) ke konci jsem si jen představoval, jak rozzuřeně mlátíš do té klávednice a málem jsem si poprskal monitor (smíchy :)

2 Berushka Berushka | Web | 6. listopadu 2007 v 18:48 | Reagovat

Tipuju, že se vrátí ke své Y, ale tvoje kritika mně navnadila k tomu, abych ho skoukla :D

3 Mischa Mischa | Web | 7. listopadu 2007 v 19:54 | Reagovat

jo to věřim že se kenyhovi nemůžu vyrovnat v hraní na housle, hraju totiž pouze na klavír, ale nevadí. on si začal já mu nenadávala;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama