První uvedení opery

15. října 2007 v 16:55 | Cruella Lole |  +DayDiary+
Omlouvám se že sem píšu tak málo.....i když....nehodlám sem psát nějak extremně často...nechci aby se pro mě o5 stal blog povinností ale aby byl tak jako je to vždycky na začátku jen radostí....možná si už dnes přečtete nějaký +VeryCruel+ názor...protože jsem HURÁÁÁ až do večera doma....snad!
No uvidime....hlavně o čem to bude musim strategicky promyslet aby to nebylo nijak super téma ale aby bylo dostatečně zabavující na to aby si to někdo z vás přečetl.....Super téma to nemůže být z jednoho prostého důvodu a to proto, že ho nechci vypiplat ale dát ho sem až to tu bude malinko známější a u článku bude víc komentářu...no snad mi rozumíte i když je to dost nepravděpodobné...ale to není vaše chyba ;+)
Ale já přece chtěla psát o Prvním provedení opery! Tak jo. Možná někteří z vás ví (ale to jen ti co mě znají osobně) že zpívám v Japonské opeře Yuzuru. Když jsem začínala, hrozně mě to bavilo a neříkám že teď už mě to nebaví. Jen se na tom našlo trochu moc stinných stránek...tak já je teda vyjmenuju: 1. Mám málo volného času a na to nejsem zvyklá. 2.Mám kimono ve kterém jsem tlustá. 3. A to především: NÍČÍ MI TO PLEŤ! Ten hnusný mastný bíly make-up šíleně ucpává póry a já vypadám jak.....řeknu to jako Hrabě Olaf (všimli jste si že jsem si přvlastnila už 2. hlášku? ((1. v uplně prvním článku!)) Asi je to můj vzor): "Ksicht jak slepičí řiť!" jo tak ten mám teď já! Potom ta hnusná rtěnka co prohlubuje vrásky na rtech a vysušuje.........A nespočet dalších nevýhod!!!
Nicméně včera bylo první slavnostní uvedení opery a my, ač jsme si mysleli že to dopadne katastrofálně jsme to zazpívali uplně.....jak to říct.....very well! No všichni nás chválili a dostali jsme úžasnou tradiční Japonskou podložku pod myš ale jak já na ni koukám tak si ji spíš zarámuju =+D
Myslim že nemá cenu psát delší článek protože stejně polovina z vás už odpadla ;+)

Pusinku! Cruella Lole
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama