Říjen 2007

Zmrzka v tom mrazu, dvd půjčovna a Kleinová srdce mé!

30. října 2007 v 18:29 | Cruella Lole |  +DayDiary+
Dnešní den, narozdíl od včerejška nebyl tak cruel....
Asi dvě nejlepší věci byly to, že se vrátila Kleinová a taky že mi Emilly napísala a sepísala něco moc krásného! Ale teď popořadě!
Začnu tam, kde jsem před vteřinkou skončila...Marťuška napsala něco, co vám nemůžu ani náhodou prozradit. Je to v mém zájmu, ne jejím tak se jí na to raději ani neptejte anebo si zajděte "do věže" (pochopí jen málokdo a to musí chodit na naší školu) a tam hledejte stopu! Ale můžu vás ujistit, že to bylo to nejkrásnější (a v druhé řadě taky nejdelší) co pro mě kdy kdo napsal, u celého "toho" jsem se chlamala, tlemila nebo prostě jen usmívala a k tomu jsem měla slzy v očích, nevím jestli to bylo tím občasným šíleným smíchem nebo dojetím (jsem to ale kravka =D)!
Domluvily jsme se že po škole pudem do Dvd půjčovny, pučíme si Kruh a mrknem na to u mě....jenže jedna malá roztomilá osůbka nám to překazila.....a tak jsme spolu s ní šli do dvd p. pro nějaké filmy jen pro mě třeba na zítřek a potom do cukrárny....=)
Chtěla jsem se mrknout jestli už je moje Best-Loved úča doma a tak jsem (jelikož bydlím almost near her) se tam spolu s těma vychechtanýma stále pohupsujícíma (neříkám že jsem jiná =D) stavila. Víte, ona není ten typ učitelky pro kterou se zavřou dveře od domku a na práci ani nepomyslí, některé učitelky by vás vyhodily, některé odbyly, zvlášť po dovolené...ale ona nás krásně přivítala a já jsem nemohla jinak musela jsem jí skočit obejmout....no a k mému štěstí ona objetí opětovala =) A pak kecala a kecala a vykládala (musím uznat že úžasně) a my jsme tam strávili dobrých 20 minut...a to jsme jí chtěly jen pozdravit....ona je úžasná víte? =)
Love You Ever Cruella

Kenyh, Kenyh, Kenyh, ničitel dobrých mezilidských vztahů.....ale můj nejlepší přítel =)

29. října 2007 v 18:14 | Cruella Lole |  +VeryCruel+
Tak...nevim proč ale tenhle článek prostě nezařadím do DayDiary ale VeryCruel, protože z mého pohledu to kruté bylo!
Jak jistě všichni víte, už dlouho se znám se známým Kenyhem (závidíte co?) je to jeden z mých nejlepších přátel pohlaví Male (mužské kdyby někdo náhodou nevěď....)
Staly se mi 2 trapasy a 2x jsme se pobili. Jen čtěte dál, a věřte že to druhé je more cruel!
Dnes jsme si prostě, jako každé pondělí vyrazili na oběd na čínu (měli jsme odpoledko) ale potkali jsme jednoho kluka co ho potkávám každé ráno (dneska se podivně chlamal =D) samozřejmě jsem to musela Kenyhovi pošeptat a ten jak je v jeho zvyku začal vykřikovat něco v tom smyslu: "Kterej to je Lucko?!?" ale křičel to schválně velmi nápadně....trošku jsem po pohlavkovala a on průběžně mě dokud jsme nezapadli do Asian restaurant....ha,....tohle vlastně není až tak trapas, ale to druhé sem se mohla posrat!
-
Tato příhoda se stala když jsme šli dneska ze školy...Kenyh samozřejmě vymyslel že půjdeme V.I.P. vchodem z pasáže a já jako jeho věrná přítelkyně (jen to správně pochopte) jsme nakonec souhlasila, přezto že tam bydlí někdo, koho jsem opravdu NEPOTŘEBOVALA ZNOVA potkat! (já už ho dneska totiž potkala) Nebyl to "tamten" kluk "vychlamané ráno" ale jeden se kterým jsem se tak řečeno "domluvila" že se neuvidíme! No a samozřejmě jsem Kenyhovi musela říct něco jako: "Zabiju tě jestli ho potkáme!" a on na to: "JIIIIŘÍÍÍÍÍÍ! JIŘÍÍÍÍÍ...no!" řval že by ho celý sídlák slyšel! A já jsem křičela aby přestal....nic méně on řval ještě víc a když jsme zalezli za roh stál tam vykulený Jiří a kulel oči...já jsem řekla trpké ahoj, s Kenyhem popošla 5 metru a jednu +opravdickou+ mu vrazila ale to si nenechal líbit a tak mě praštil ze zadu do hlavy....řekla jsem si nebudu provokovat a šla jsem jako bych nic necítila ale v tom mě něco ze zadu táhne prudce za copek. zaklonila jsem se jako ještě nikdy a řvala že spadnu....to z menší dálky pozoroval "jeden pozorovatel". A když už mi vyrval všechny vlasy tak jsem se otočila a další mu natáhla. pak mi z těch rozcuchaných vlasů vypadla čelenka, tak jsem jí zvedla přičemž jsem odrazila další Kenyhův útok. vypadala jsem ja vypelichaná slepice, když v tu ránu mě málem srazilo auto......tohle byl pro nás oba dost velký šok, a tak jsme toho nechali....už nás všechno bolelo a neměli jsme duševní ani fyzickou sílu na další boj a tak jsem se upravila a šli jsme dál.....
Ale byla jsem moc moc naštvaná!!!

Lole která neví jak si to teď u všech postižených zpravit! =)

Sem nazlobená!

29. října 2007 v 17:40 | Cruella Lole |  +Blog+
No a přišla mi první návštěvnost!

Třikát hurá pro ty co tu aspoň jednou byli....
Jen moc nejsem nadšená z toho, že na mém starém blogu mám návštěvnost 3x větší...no ale je to spíš komické =D

Statistika pro stranku:
Nazev: Cruelly blog
ID: 608536

Navstevnost za minuly tyden (22.10.2007 - 28.10.2007) je:
Pondeli: 0
Utery: 0
Streda: 15
Ctvrtek: 15
Patek: 30
Sobota: 14
Nedele: 23

Celkem: 97


Starý blog:

Statistika pro stranku:
Nazev: Loliin blog
ID: 247498

Navstevnost za minuly tyden (22.10.2007 - 28.10.2007) je:
Pondeli: 36
Utery: 50
Streda: 51
Ctvrtek: 34
Patek: 34
Sobota: 41
Nedele: 53

Celkem: 299

Příště vám popovídám o strašném dni s Kenyhem!

Poslední 3 dny...

27. října 2007 v 13:45 | Cruella Lole |  +DayDiary+
......jsem strávila v Bohušově. Jestli někdo nevíte kde to je tak si z toho nic nedělejte, je to díra světa!
Aaale náhodou jsme si to užili. Byla jsem tam ještě s Veevou, bratránkem Georgem, Peťou a Maky které to tam patří....Nic méně, první den jsme nedělali skoro nic a druhý, jsme připravovali Halloween pro děcka z té vesnice....mimochodem já a Peťan jsme byli manželé Krvežízniví (nic lepšího nás nenapadlo) a kdybyste nás viděli, resp. Petra, tak byste se posrali! I já jsem se ho fakt bála a když jestě na některé děcka začal dělat něco s krompáčem tak nám tam zdrhali...no chudák jeden ten byl fakt posranej...=D
Vrátila jsem se s Veevou dřív protože má asi angínu nebo co...ale nelituju protože na dnešní den si pro nás pán domu připravil četné zahrádkářské práce, a že je ta zahrada velká...
Taky jsem měla být dneska na opeře ale vyflákli jsme se na to..když prázdniny tak se vším všudy! Snad to tam Kubíček zlatíčko moje malé samotné přežije =D =D =D
LoveYouEver!
Cruella

Co dokáže láska

24. října 2007 v 21:02 | Cruella Lole |  +VeryCruel+
Nejsem autorkou pouze překladatelkou:


pozor, mě to vehnalo slzy do očí

Co dokáže láska... Bylo jednou jedno slepé děvče, které nenávidělo sebe a celý svět zato, že nemůže nic vidět. Měla vrozenou vadu a nikdy nic a nikoho neviděla. Každého nesnášela, kromě svojeho chlapce. On byl stále s ní a ve všem jí ochotně pomáhal. Jednou mu řekla, že kdyby mohla někdy uvidět svět, hned by se za něho vdala. Stalo se jednoho dne, že se konečně po dlouhém čase našel dárce očí pro tuto dívku. A tak se konečně tešila, že uvidí celý svět a tež svojeho milovaného... Chlapec se jí hned po operaci přišel zeptat: "Tak, teď když už vidíš celý svět, vdáš se konečně za mě?" Dívka sa usmála, ale když otevřela svoje nové oči a poprvé uviděla svého milého, byla v šoku! Byl také slepý... Začala premýšet o svém novém životě a nakonec slepého chlapce odmítla! Chlapec odešel smutný pryč... O pár dní jí přišel od něj dopis, napsaný rukou kamaráda. Mladík jí poděkoval za všechny krásne chvíle, které spolu prožili, a na konci dopisu stálo: A DEJ, PROSÍM, POZOR NA MOJE OČI!

Doprdele další........

24. října 2007 v 18:58 | Cruella Lole |  +VeryCruel+
Hate blog.cz! Kurva jsem nasraná, sem tam nějaká chybka se vloudí ale není dne kdy bych se nemusela pozastavovat nad nějkou kravskou chybou v systemu!!!
Smazal se mi celkem dost dlouhý emotivní článek o tom jak jsem in Love! Doprdele taková zpověď!

Toplist

24. října 2007 v 16:49 | Cruella Lole |  +Blog+
TOPlist

Yuzuru

23. října 2007 v 17:23 | Cruella Lole |  +DayDiary+
Ahoj lidi jsem tu jen na skok, hrozně spěchám ale neodpustím si tenhle krátký článeček! Omluvte překlepy. Musim frčet na operu, aby jste to správně pochopili, já nejdu NA operu já tam jdu hrát. Normálně se na opery dívat nechodím. Už jsem vám určo psala že zpívám v jedné japonské...celkem mě to baví až na ten děsný make-up a svědící vlasy.....
Musim fičet ale mám vás moc ráda!
Cruella

Oh my god i can't belive it!

22. října 2007 v 17:59 | Cruella Lole |  +DayDiary+
Nevím proč jsem tento článek nazvala takto.....teda vlastně vím....nevěděla jsem jak ho nazvat a zrovná poslouchám písničku která se takhle menuje tak proč to nenazvat takhle že?!?
Vlastně opravdu nedokážu uvěřit několika věcem...tak například že jsem si vůbec mohla dovolit na oslavě tancovat v podpsence s mýma "žádnýma prsama"! Kenyh mě na to zlatíčko upozornil ale to omylem a až po oslavě! (envyenvyenvy) )=(
Nebo třeba že jsem mluvila s Jakubem o tom proč jsem kouřila v Sušici, a taky proč jsem tam chlastala. Sakra proč mi tak záléží na tom co si ostatní myslí?!? Kdyby nezáleželo, chodila bych nahatá, kouřila bez jakýchkoli předsudků a vlasy bych měla na ježka!
Myslíte že láska je chemie? Já jo! Prostě nejaké zkurvené hormony se vám splaší a mate štěstí když se to stane i tomu druhému cvokovi! U mě to tak nikdy NIKDY nebylo. Občas jsem se zamilovala..a když to bylo pořádně tak ta druhá strana to nějak nesplašila nebo co...A fakt že už do mě pár lidí zamilovaných bylo...a s jistotou 99% můžu říct že ještě jeden z nich ještě je. Jenže to jsem se zase nesplašila já...proč já mám takovou smůlu? BO!
Aaaaaaaaaaa zpravá s názvem very HOT: Jsem moc naštvaná na Kenyha! Ani ne kvuli tech prsou! Prostě o mě několikrát řekl že jsem Kráva a ne v afektu na což se teď vymlouvá! V Afektu můžeš jednou dvakrát ale ne celý den! Zlato jestli mě máš rád tak tohle nedělej a na něco čekám!!!
Cruel Lole

Řetězák o mé osobě

20. října 2007 v 11:17 | Cruella Lole |  +Me-e-e+
1.) Kolik ti je?
noo....když se to tak veme tak už skoro 15
2.) Kolik bys chtěla aby ti bylo?
15
3.) Hraješ golf?
Co je to za dotaz? =D
4.) Píšeš na klávesnici všemi deseti?
Ne...mám na to ten program ale sere mě to protože už jsem se naučila psát trochu jinak a motam to...píšu osmi
5.) Máš sourozence?
jojo
6.) Máš svůj vlastní počítač?
jojo =P
7.) Jsi žárlivá?
Jak kdy....ale spiš jooooo! =P
8.) Jsi pro Johnnyho Deppa nebo pro Orlanda Blooma?
Asi Johnnyho i když se mi vlastně nelíbí ani jeden =D mám trošku odlišný vkus od dnešních pubertálních dívek =D
9.) Máš tajemství, které nikdo jiný neví?
uhm....asi jo :D
10.) Co nejlepšího jsi kdy uvařila?
Ehm......moje specialita je červená čočka =D ani mamina to neumí!
11.) Kolikrát jsi byla zamilovaná?
Jejda tak to já nefim! Můj problém je že se umím zamilovat hodně rychle!
12.) Maluješ se?
jojo
13.) Piješ kafe?
Ricore
14.) Co umíš nejlíp?
Nic
15.) Šla bys do superstar?
Jsem trémistka
16.) Trápí tě právě něco?
Jojo =(
17.) Oblíbené číslo?
16
18.) Kdo má pokračovat?
třebááááááá....ty!

Doprdele tenhle zkurvenej system mě sere!

17. října 2007 v 20:05 | Cruella Lole |  +VeryCruel+
Kurva co je to blog.cz za system, když mi tady posraně nastaví ukončení přidávání komentů! Taková posraná chyba a chci ať to okamžitě někdo odstraní!!! Hned teď!
Jsem sprostá a šíleně nasraná takže si pohnětě něž se poseru tak, že budu schopna vás zažalovat což by asi nešlo ale co.....
Doprdele!

Photo-shop?

17. října 2007 v 19:50 | Cruella Lole |  +DayDiary+
Proč tento titulek? Nesouvisí s nějakým grafickým programem, to vás asi (včetně Kenyha) zklamu ale s tím že jsem se dneska byla fotit na občanku....Přípravy byly teda....teda....hodně jsem se přpravovala. Nechtěla jsem přece vypadat jako debil! A tak mě má milovaná sousedka sestříhala (malinko) a vyfukala.
Měla jsem to fakt fajne. Na gezicht sem napaplala podkladový krém, make-up, tmavou korektku a světlou korektku. Nebylo vidět ani jebaka! Fakt sem se po dlouhé době líbila sama sobě! Došla jsem do studia kde mě baba párkrát blikla a mluvila u toho jako spíš nějká básnířka nebo vypravěčka...ona totiž mluvila asi takhle: "Usaďte se na kulatou židli...mhmm, ano tak,...narovnáme zádíčka a úsměv hezky na mě, tady, ano tak je to zprávně...přidáme na úsměvu...ano, klidně více.....dobrá, cvak a je to!" no a mi přišlo že u toho vůbec nedýchala, že to řekla jako jedinnou frázi jako by to zazpívala a takovým klidným hlasem a jedním tónem....prostě to bylo hrozně zvláštní ale milé....vybrala jsem si fotku, která se mi moc nelíbila ale ona mě přesvědčovala že mi to tam sluší nejvíc...nevim jestli jsem udělala dobře....=D
Jestli se mi někdy povede něco naskenovat, tak to určitě bude tahle fotka, ale myslim že si ještě počkáte ;+)

Páá Cruella

Him v Praze? Super! Ale tak draze? ;(

16. října 2007 v 19:02 | Cruella Lole |  +VeryCruel+
Moje krutost se mi asi vymstila! Uaaaa je mi do breku! Hledám si takhle něco o Emmy Rossum a když kliknu na jeden článek objeví se mi reklama na moji NEJOBLÍBENĚJŠÍ SKUPINU! A já jaká je to
hrozná náhodička. No a tak si nedočtu článek o Emmy ale hned překlikávám na článek o skupině....i když je to úžasná zpráva, nějaká nesvá jsem z ní už od počátku. Him v březnu v Praze! Když tam pujdu, budu šíleně smutná a možná se i rozpláču když si mě Ville nevšimne což je velmi velmi ale velmi pravděpodobné...no ale to mě stejně neodradilo a tak čítám čítám dál až narazím na poslední větičku....
COŽE?!? 795kč?!? Děláte si ze mě prdel žejo?!? Aaaaaa křičííííím, nemuuuužu dáááál, umííííírám, přeháním....
Ale já tam stejně chci jít =( třeba když požádám babinu tak mi to koupí k vánocům! =( To je tak sad! Panebože mě je vážně do breku!
Odkaz na článek: HIM v březnu naplní Lucernu temnou romantikou

Téměř vyplakaná Cruella Lole

SONG: Emmy Rossum-Slow me down

16. října 2007 v 18:45 | Cruella Lole |  +MyCritique+
Ve zkratce: Tak tahle kritika rozhodně nebude krutá! Právě naopak! Emmy Rossum dnes slyším poprvé, tedy slyšela jsem jen dvě písničky a z toho ta zajímavější je Slow me down. V jakémsi žebříčku neznámých ale pěkných písniček na youtube jsem tohle zajímavé videjko našla a musim říct že mě zaujalo hned napoprvé a to se u mnoha písní nestává!!!
EmmyRossum2.png Emmy Rossum image by mrshermionesnape
Další zajímavou věcí na tomhle songu je že Emmy ho zpívá accoustic (bez jakéhokoli doprovodu nástrojů) a to trojhlasně s dvěma vokály to znamená že vlastně pětihlasně a všechny ty hlasy a vokály zpívá ona sama...nemá žádné vokalisty atd atd... Určitě stojí za to poslechnout!
Teď už jdu ale psát o jiné smutné a kruté věci která se mi stala když jsem hledala mp3 Emmy... =(

Nový design

15. října 2007 v 20:51 | kenyh
Lole, doufám, že se ti aspoň trochu líbí.
yourKenyh
Kenyhu, troufám si říct že je to jeden z nejlepších designu které jsem kdy měla! Děkuji ti moc a myslím že za týden nebo dva tě požádám o další malou laskavost!
4everYourCruellaLole
Lidi, když jste si zvykli na tohle tak už nechcete nic jinýho!!! =D

CD: Stacie Orrico-Beautiful Awakening

15. října 2007 v 19:02 | Cruella Lole |  +MyCritique+
Ve zkratce: Jde o jednu z mých oblíbených zpěvaček...myslim že její sympatie u mě vznikly ze třech písniček (there's gotta be - doporučuju, stuck a i'm not missing you) a postupně se zbytkem cd zase zanikají....nutno dodat že Stuck a There's gotta be jsou ze starších Cd která jsem neslyšela a nedovolím si tak kritiziovat zpěvačku celou ale pouze její poslední album....

Pane Bože Stacie! Cos to přivedla na svět? Chceš mě zklamat nebo co? Dokud jsem si nestáhla Beautiful Awakening měla jsem tě FAKT MOC ráda! Ale tohle mě vážně zklamalo. Je to tak nudné cd, a ať si pustíte jeho písničky třeba 100x, jiný refrén než písničky I'm not missing you si NEZAPAMATUJETE! A to je jich prosim pěkně 13! Všechny jsou tak jednotvárné, uzkoprsé, a jak to ještě popsat to už mě vážně nenapadá! Stacie tohles posrala ale There's gotta be je úžasná a proto tě nezanevrhnu!
Koho zajímá názor jiného kritika tak odkaz je Zde a myslim že autor to dost vystihl, ale možná byl přece jen trochu MOC krutý....
- Easy to Luv You z new alba
.
.
A There's gotta be more to life!

FILM: Žena ve vodě

15. října 2007 v 18:47 | Cruella Lole |  +MyCritique+
Ve zkratce: Tento film ve mě určitě zanechá malou vzpomínku na sebe a až o něm někdo za 3 roky bude mluvit, určitě si vzpomenu. Byl hodně originální ale přitom tak hrozně moc a nepřirozeně naivní, nereálný, s nesmyslným příběhem a těžko pochopitelný že aby se stal mým oblíbeným, musel by celý děj probíhat zásadně jinak!
lady_in_water.jpg
Film je jednoduše o jedné ženě co pocházela z jakéhosi vodního světa a nějakým podvným způsobem a za nevysvětlitelným účelem se dostala do našeho světa. Potkala tam jakéhosi chlápka a ten jí měl v něčem pomáhat....hele lidičky nezlobte se ale mě to hlava jaksi fakt nevzala =D......no ale ten chlápek (je pěkně škaredej) jí nakonec miluje nebo co ale nikdy se ani nepolíbí nebo tak něco...a pro ní přiletí orel a šecko dopadne dobře a ona se vrátí domů....=)
Třeba až se na to podívám znova tak sem dopíšu něco co jsem pochopila až napodruhé ;+)
A teď, když jste vyslechli kritiku přímo z úst mých, dovoluji si vás upozornit na senzační kritiku na tomhle odkazu: Žena ve vodě

+VeryCruel+

15. října 2007 v 18:20 | Cruella Lole |  +VeryCruel+
Abychom si rozumněli. Rubrika +VeryCruel+ nebude obsahovat jen velmi kruté názory ale i ty ostatní to znamená kruté jen trošku a kdo ví, třeba se tam někdy najde i nějaký naprosto mírumilovný! =) Myslím že se tam objeví často ;+)

Cruel Cruella Lole

První uvedení opery

15. října 2007 v 16:55 | Cruella Lole |  +DayDiary+
Omlouvám se že sem píšu tak málo.....i když....nehodlám sem psát nějak extremně často...nechci aby se pro mě o5 stal blog povinností ale aby byl tak jako je to vždycky na začátku jen radostí....možná si už dnes přečtete nějaký +VeryCruel+ názor...protože jsem HURÁÁÁ až do večera doma....snad!
No uvidime....hlavně o čem to bude musim strategicky promyslet aby to nebylo nijak super téma ale aby bylo dostatečně zabavující na to aby si to někdo z vás přečetl.....Super téma to nemůže být z jednoho prostého důvodu a to proto, že ho nechci vypiplat ale dát ho sem až to tu bude malinko známější a u článku bude víc komentářu...no snad mi rozumíte i když je to dost nepravděpodobné...ale to není vaše chyba ;+)
Ale já přece chtěla psát o Prvním provedení opery! Tak jo. Možná někteří z vás ví (ale to jen ti co mě znají osobně) že zpívám v Japonské opeře Yuzuru. Když jsem začínala, hrozně mě to bavilo a neříkám že teď už mě to nebaví. Jen se na tom našlo trochu moc stinných stránek...tak já je teda vyjmenuju: 1. Mám málo volného času a na to nejsem zvyklá. 2.Mám kimono ve kterém jsem tlustá. 3. A to především: NÍČÍ MI TO PLEŤ! Ten hnusný mastný bíly make-up šíleně ucpává póry a já vypadám jak.....řeknu to jako Hrabě Olaf (všimli jste si že jsem si přvlastnila už 2. hlášku? ((1. v uplně prvním článku!)) Asi je to můj vzor): "Ksicht jak slepičí řiť!" jo tak ten mám teď já! Potom ta hnusná rtěnka co prohlubuje vrásky na rtech a vysušuje.........A nespočet dalších nevýhod!!!
Nicméně včera bylo první slavnostní uvedení opery a my, ač jsme si mysleli že to dopadne katastrofálně jsme to zazpívali uplně.....jak to říct.....very well! No všichni nás chválili a dostali jsme úžasnou tradiční Japonskou podložku pod myš ale jak já na ni koukám tak si ji spíš zarámuju =+D
Myslim že nemá cenu psát delší článek protože stejně polovina z vás už odpadla ;+)

Pusinku! Cruella Lole

Brigáda...

13. října 2007 v 19:56 | Cruella Lole |  +DayDiary+
No do takové jako jsem byla dneska už nejdu....mám ruce promzlé tak, že mě bolí naťukat jen tenhle článek...naštěstí jsem dostala celkem dobře zaplaceno a vyhřála jsem se v sauně....ale od začátku...můj milý otec se rozhodl, že mi sežene nějakou brigádu abych si víc vážila peněz a tak mi u jednoho známého, co má obrovský sad s jabloněma domluvil podzimní trhání jabek...no a já jsem tam samozřejmě nechtěla jet sama a tak jsem vytáhla Peťulku...chudinko to už ti nikdy neudělám...! =+)
Od 9 ráno do 2 odpoledne jsme celé promrzlé trhaly jabka....a dostaly jsme 250kč! Stejně jsme ke konci myslely že snad za to ani nic nedostaneme ale 50 na hodinu je celkem dobrý! Batoh, ve kterém jsem měla čaj a svačinu jsem samozřejmě nechala u toho chlápka na schodišti a sad byl tak odhadem 2km daleko a už jsem se pro něj nevracela...
Jinak tam s náma byli samí důchodci, pár úchyláků a dvě dívčiny, které vypadaly naprosto nepřátelsky a nesnažily se chovat mile....znáte takové ty typy ne?
Když řekli "Konec" měla jsem přesně ten pocit co měli lidi když skončila 1. světová....myslím to smrtelně vážně! (zrovna se o tom učíme =) )
A nakonec jako BONUS všeho jsem s těma jabkama a Peťulou jela traktorem ve vlečce!!! Pro mě zážitek! Jela jsem traktorem jen 2x a to když mi byli asi 4 roky.....no takže to bylo skoro jako poprvé!!

Nicméně závěr je takový, že do takové brigády už nejdu ale v létě k tomu chlápkovi máme jet sbírat maliny! =D Sice nebude taková kosa ale budou vosy na které jsem alergická =D Vždycky se něco najde =)))

Vy užívejte, jestli zrovna nemusíte makat =D

Cruel Lole ;=+)